Wybierz temat który Cię najbardziej interesuje, następnie umów się na konsultacje za pośrednictwem za pośrednictwem sklepu online 

zrobimy audyt Twojej kariery, czyli podsumujemy Twoje kompetencje i kwalifikacje

odkryjemy i ustalimy Twoje cele zawodowe

zaprojektujemy ścieżkę Twojej kariery zawodowej

Skuteczne CV

Szukasz pracy? wysyłasz CV, lecz nikt nie odpowiada na Twoje zgłoszenia?
Pozwól, że zdradzę Ci sekret i pokażę Ci najlepsze a zarazem skuteczne techniki tworzenia CV uwzględniając RODO, GDPR, ATS oraz inne niezawodne "szacher macher".

czas trwania konsultacji od 45 do 60 min.

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

Stresujesz się przed rozmową kwalifikacyjną? Nie wiesz, o co zapytać rekrutera? Nie wiesz jak ubrać się na rozmowę o pracę? Nie znasz rynku pracy w kontekście siatki płac. Potrenuj rozmowę kwalifikacyjną ze mną! Jako Specjalista ds. rekrutacji przeprowadziłam ich już setki. Jeśli chcesz, możemy porozmawiać zarówno po polsku, jak i po angielsku.

Projektowanie ścieżki kariery

Praca to część naszego życia, dlatego warto zadbać o to, by dawała nam, nie tylko, sowite wynagrodzenie a satysfakcję i zadowolenie. W roli Projektanta Kariery pomogę Ci wyznaczyć ścieżkę kariery i prawdopodobnie rozwieję wątpliwości związane z Twoim dotychczasowym życiem zawodowym. Zadbaj o swoją karierę już dziś, by realizować swoje pasje i czuć się docenionym. rozkładasz ręce bo „utknąłeś” w tzw. martwym punkcie, wypaliłeś się zawodowo i nie wiesz, co dalej? Nie martw się, spieszę Ci z pomocą!

Ogarnij swoje media społecznościowe

W trakcie konsultacji popracujemy nad Twoim wizerunkiem w mediach społecznościowych. Konsultacje dotyczące mediów społecznościowych obejmują stworzenie profesjonalnego profilu na LinkedIn, analiza konta na FB pod względem zawodowym, analiza konta na IG pod względem zawodowym.

Pakiet VIP

Kompleksowy program przygotowany dla osób, które czują, że utknęły w swoim życiu zawodowym lub mają problem w znalezieniu pracy. Nie wiesz w jakim kierunku się rozwijać? Nie wiesz, jaka praca da Ci nie tylko satysfakcjonujące wynagrodzenie, ale też radość i zawodowe spełnienie?

Program kształtowania kariery zawodowej

Program kształtowania kariery zawodowej Cykliczne spotkania co kwartał To program "Szyty na miarę Twoich potrzeb", który doskonale przylega do Twojej kariery. Zaplanujmy wszystko od wyglądu Twoich mediów społecznościowych, aż po drogę awansu i rozmowy o podwyżkę.

Jak przygotować się do rozmowy o pracę po angielsku?

To coś więcej niż kurs online. To praktyczna i najlepsza w sieci instrukcja “jak dostać pracę” w międzynarodowej firmie w Polsce, dzięki której skutecznie aplikujesz na wybrane stanowisko, otrzymasz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, dostaniesz pracę.

Szkolenia dla początkujących rekruterów

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób przygotować się do procesu rekrutacyjnego? Skorzystaj z porad specjalisty i zorganizuj w swojej firmie lub w swojej szkole wyższej praktyczne warsztaty z rekrutacji. Warsztaty prowadzone są w grupie od 5 do 10 os.

Szkolenia dla początkujących sourcerów

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób przygotować się do procesu sourcingowego? Skorzystaj z porad specjalisty i zorganizuj w swojej firmie lub w swojej szkole wyższej praktyczne warsztaty z sourcingu. Warsztaty prowadzone są w grupie od 5 do 10 os.

Skuteczne zachowanie na rynku pracy

Jak znaleźć pracę po studiach? Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Jak najlepiej wykorzystać czas studiowania, by po studiach pracować tam gdzie chcemy? Jak przedstawia się siatka płac na polskim rynku? W jaki sposób wyróżnić się z pośród innych kandydatów? Zaproś mnie na wykład do swojej szkoły/uczelni a z przyjemnością podzielę się swoją historią i zdradzę sekrety procesów rekrutacyjnych.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ!

Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do systemu rezerwacji bezpłatnej 15 minutowej konsultacji online.