POROZMAWIAJMY O TWOJEJ PRACY

 W lipcu, 2019 roku odważyłam się poznać bliżej drzemiącego we mnie aktywatora. W związku z tym połączyłam wykształcenie dziennikarskie, pasję do podróżowania z rekrutacją. Tak właśnie powstał Projektant Kariery. To seria rozmów LIVE, w trakcie których przedstawiciele poszczególnych stanowiska i branż opowiadają o swojej ścieżce kariery, uchylają rąbka tajemnicy rekrutacji na dane stanowisko jak i zabierają nas za kulisy poszczególnego zawodu.

Marzę o tym, by osoby słuchające moich wywiadów wykraczali poza szablonowe myślenie, doświadczali nowych rzeczy, dbali o swój umysł, rozwijali się, wykonywali swoją pracę z pasją (nie z przymusu) i zarabiali przy tym pieniądze.

Projekt powstał z myślą o tych, którzy wypalili się zawodowo, dotychczas niezbyt mile wspominają procesy rekrutacyjne, w których wzięli udział lub nie wiedzą, w jaki sposób rozpocząć poszukiwanie pracy. Projekt dedykuje też tym, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy, lecz nie bardzo wiedzą z kim, gdzie, kiedy, w jakim zawodzie i jak rozpocząć pracę.

Chcesz się zainspirować?
Chcesz poznać nowe narzędzia?
Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

BĄDŹ Z NAMI LIVE W KAŻDY WTOREK O 20:00

lub odsłuchaj rozmów w formie podcastu

 

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ!

Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do mojego systemu rezerwacji konsultacji online.