Kilka lat temu zastanawiałam się nad tym jak w przyszłości będzie wyglądać moje życie zawodowe.
Chciałam podróżować, pomagać ludziom, dzielić się swoim doświadczeniem z innymi i mieć coś wspólnego z angielskim, dziennikarstwem, rekrutacją oraz marketingiem.

Wielokrotnie zdarzyło mi się połączyć ludzi zawodowo a także udzielić im cennych wskazówek. Aktualnie, są oni właścicielami prężnie rozwijających się działalności. W chwilach, w których mogę przyczynić się do powstania lukratywnych projektów towarzyszy mi nie tylko uczucie spełnienia, ale też narastająca chęć rozwijania swoich umiejętności. Rozpiera mnie duma kiedy widzę jak wdrożone projekty- z raczkujących jeszcze dzieci stają na dwie równe nogi, a następnie pewnym krokiem zmierzają ku samodzielności, by w pełni się rozwinąć i wykonać swe zadanie najlepiej jak potrafią.
Dziś, jestem Projektantem Kariery i Specjalistą ds. rekrutacji. Pomagam zarówno kobietom, jak i mężczyznom w znalezieniu satysfakcjonującej ich pracy. Wspieram zarówno kandydatów, jak i pracodawców w procesach rekrutacyjnych m.in. na stanowiska administracyjne lub role związane z marketingiem, gamingiem i branżą IT.

Przygotowuję obie strony do rozmów kwalifikacyjnych, by przebiegły one sprawnie i zakończyły się sukcesem. Ponadto dzielę się swoją wiedzą w zakresie rekrutacji z studentami, pracodawcami i początkującymi rekruterami.

Misja

Moją misją jest budowanie sprawnej komunikacji między rekruterami a osobami ubiegającymi się o pracę. ​

REKRUTUJĄC INACZEJ, POZNAWAJ ZE MNĄ ZAWODY ŚWIATA!

Idąc za głosem serca, postanowiłam połączyć kunszt dziennikarski z praktyczną wiedzą rekrutacyjną. Tym oto sposobem w lipcu 2019 r. powstał lukratywny projekt w ramach którego, w każdy wtorek o godz. 20:00 na FB rozmawiam na żywo z przedstawicielami różnych branż. Wspólnie z moimi gośćmi uchylamy Ci rąbka tajemnicy rekrutacji i zabieramy Cię za kulisy konkretnego zawodu. 

Prowadzisz obecnie rekrutację? Chcesz opowiedzieć o swojej pracy? Ciekawią Cię kulisy rozmaitych zawodów?

Weź udział w rozmowie LIVE jako rozmówca lub jako słuchacz i otrzymaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

IDEA LIVE 

Marzę o tym, by dzięki wywiadom z cyklu “Porozmawiajmy o Twojej pracy” ludzie wykraczali poza szablonowe myślenie, dbali o swój umysł, rozwijali się, wykonywali swoją pracę z pasją (nie z przymusu). Marzę o tym, by wszystkie rozmowy kwalifikacyjne traktowano jako spotkania biznesowe. 

Projekt można traktować jako ISKRĘ dla osób, które wypaliły się zawodowo, dotychczas niezbyt mile wspominają procesy rekrutacyjne, w których wzięli udział lub nie wiedzą, w jaki sposób rozpocząć poszukiwanie nowej pracy. Projekt dedykuje również osobom, które dopiero wchodzą na rynek pracy, lecz nie bardzo wiedzą z kim, gdzie, kiedy, w jakim zawodzie i jak rozpocząć pracę. Niech nagrania będą Waszą inspiracją!

AGENDA Skoordynowana

To przede wszystkim projekt, który powstał z mojego TWÓRCZEGO CHAOSU! Z miłości do artykułów biurowych i pisania wspólnie z Joanną Wasielewską oraz drukarnią Tongraf przygotowałam agendę skoordynowaną. To limitowana seria organizerów, która powstała z myślą o osobach, które w trakcie pracy korzystają z własnoręcznie pisanych notatek. Na pierwszych stronach agendy znajdziesz wskazówki jak zarządzać sobą w czasie, dowiesz się jak napisać skuteczne CV, by wyróżnić się na tle kandydatów, a także poznasz ‘sourcingowy’ sekret Łowców Talentów. Agenda to przede wszystkim organizer pełen swobody w działaniu. Oznacza to, że nie zawiera ściśle określonych ram czasowych. Oznacza to, że nie zawiera ściśle określonych ram czasowych, co sprawia, że możesz rozpocząć jego prowadzenie w dowolnym dla Ciebie momencie. To od Ciebie zależy, jaki jest dziś dzień i w jaki sposób połączysz kropki. 

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ!

Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do mojego systemu rezerwacji bezpłatnej 15 minutowej konsultacji online.